Влак дерайлира в Бронксж - Ню Йорк

01 декември 2013 18:18   3420 прочита


Около 100 пожарникари работят в момента на мястото, където е станал инцидентът

Пътнически влак на "Метро-Норт" в Ню Йорк дерайлира на гара Spuyten Duyvil в Бронкс, съобщават от пожарната на Ню Йорк. Най-малко двама души са починали, посочва полицейски източник запознат с разследването и спасяването на хората пред CNN. Около 100 пожарникари работят в момента на мястото, където е станал инцидентът. Има много хора, които са получили наранявания, според американските канали WABC и WCBS, съобщава Инюз.

Първоначално е било съобщено, че има вагони, паднали в река, но тези сведения баха опровергани от пожарни служители пред WCBS.

Франк Татули - пътник, който е бил във влака, разказва, че е взимал влака всяка сутрин в неделя и че при днешното пътуване е усетил, че влакът се движи с по-висока скорост, отколкото обикновено.

Татули разказва, че след като е слязъл от дерайлиралия влак е имал наранявания по главата и шията.

0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар