Премиерът на Северна Македония: Няма да впишем българите в Конституцията
14
май
2025
16:24
1 коментар
1131 прочита



Снимка: БГНЕС
Премиерът на Северна Македония Християн Мицкоски обвини властите в България поради отказа на правителството му да подкрепи вписването на българите в Конституцията на страната, предаде БГНЕС.
„Нашата позиция по отношение на конституционните промени /вписването на българите в Конституцията на РСМ - бел.ред./ е известна. Няма промяна в нея, защото от другата страна, на този етап, не виждаме никакъв сигнал, че има промяна в поведението им - от страна на нашия източен съсед“, каза Мицкоски и добави: „Аз съжалявам, че това е така. Надявам се в бъдеще да говорим повече за решения, отколкото за проблеми“./Телеграф.бг
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.