Почина звездата от "Семейство Сопрано" Джеймс Гандолфини
20
юни
2013
11:05
6367 прочита



Звездата от сериала "Семейство Сопрано" Джеймс Гандолфини е починал по време на почивка в Рим, предадоха световните агенции, като се позоваха на говорителка на американската кабелна телевизия Ейч Би Оу (HBO).51-годишният Гандолфини вероятно е починал от сърдечен удар.
Роден на 18 септември 1961 г. в Уестуд, щата Ню Джърси, едрият актьор бе най-известен с ролята си на лесно избухливия и объркан мафиотски бос от Ню Джърси Тони Сопрано в култовия сериал, който се излъчваше по Ейч Би Оу в периода 1999-2007 г. За нея той получи една награда "Златен глобус" и три "Еми", пише Ansa.
До смъртта си Гандолфини участваше в снимките на нов сериал по платената американска кабелна телевизия, наречен " Криминално правосъдие".
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.