Ченгета търсят изчезнал 54 г. мъж, напуснал дома си, следите се губят

Полицията издирва Емилиян Цветанов Цонев /54 г./ от София. За последен път той е видян от близките си на 16 октомври т.г. и оттогава е в неизвестност. Въпреки множеството проведени оперативно-издирвателни действия, до момента мъжът не е открит.
Емилиян Цонев е с едро телосложение, атлетичен. Висок е около 180 см, с чуплива, къса кестенява коса и кафяви очи. На брадата има трапчинка. По тялото си издирваният мъж има две черно-бели татуировки. Страда от епилепсия.
В деня на изчезването си Емилиян Цонев е бил облечен с бежова риза с къси ръкави, джинсови панталони и обут с черни маратонки.
Умоляват се всички, които разполагат с информация за издирвания мъж, да се обадят на тел.: 112, 982 12 60, 982 12 90, 822 18 75, 982 11 79 или в най-близкото полицейско управление.
*Кирилизиран коментар.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.