Бащата на Илия Павлов възропта срещу Иван Костов

02 март 2014 18:40   2 коментара   7812 прочита
Снимка: TV7
Снимка: TV7


Снимка: TV7

Борците имаха физически качества, те имаха самочувствие и бяха оставени на улицата. Това заяви бащата на Илия Павлов - Павел Найденов, пред TV7, цитиран от 24 часа.

Найденов заяви, че тогава борците били на щат в спортните дружества, които обаче се разформировали и те останали на улицата. Затова и едрите мъжаги влезли в бизнеса. Такъв бил случаят с Илия Павлов, Васил и Георги Илиеви и т.н.

Държавата „отворила тефтера" и раздавала бизнеси. Някои от борците успели да се справят законно, други обаче не се справили и навлезли в ъндърграунда.

Държавата жертва ги даде тези момчета, обясни Павел Найденов.

Той възропта срещу Иван Костов. „Как му се повери държавата на Костов - от преподавател в университет стана министър-председател", недоволстваше Павел Найденов.

2 коментара
02 Март 2014 19:41 | а стига бе
Оценка:
13
 (
13
 гласа)

Защо медиите продължават да дават трибуна на този изключително прост човек - бащата на мутрьото Илия Павлов, не по-малко прост от баща си ?!Илия Павлов си повярва, че е голям бизнесмен, тъпака му прост, а дори не се сещаше че е машата, която използват по-умни, но и по-големи разбойници от него. И защото се взе много на сериозно и взе да има претенции... просто го гръмнаха. Сега оная жена му, световно неизвестната актриса, се развява по света и живее с парите му (поне тази част от тях, която и оставиха кукловодите на мъжа и). Па даже се перчи, че е била любовница на Берлускони, то голяма фукня е това! А баща му мине не мине време се изцепи по някоя тема в медиите, ще каже човек че е голям спец по всякакви въпроси, а той тъп и на лицето му изписана простотия.


03 Март 2014 08:54 | 02
Оценка:
6
 (
6
 гласа)

Вярно, изключително тъпо парче




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар