Б. Борисов: И с Цветан Василев, и с Делян Пеевски съм се виждал 3-4 пъти

08 юни 2015 10:07   2 коментара   4911 прочита


100 пъти им казах, че нямам никаква идея да се кандидатирам за президент. Това каза премиерът Бойко Борисов пред Нова телевизия

"Откакто станах премиер направихме всичко възможно парите от КТБ да бъдат изплатени на вложителите на банката. Всичко, което трябваше да се направи там, е направено по най-добрият начин", каза Борисов.

"За 4 години имах 4 срещи с Цветан Василев, всички ги помня много добре. Последно той много настояваше да дойде в Банкя. Много конспиративно - вкара си колата в гаража и се качихме на горния етаж, не сме говорили в гаража. Съберете ако искате всички хора, които могат да говорят срещу мен, поканете ги в студиото", призова Бойко Борисов. Той каза, че знае много повече от водещия Виктор за връзките на шефовете на Нова телевизия и с БСП, и ДПС.

С Делян Пеевски също имал толко срещи, колкото с Цветан Василев, депутатът на ДПС бил активен по програмите за смесените райони.

"Орешарски и компания направиха с Общинска банка репетиция, като ни обградиха с жанадармерия, ние удържахме. Орешарски и Чобанов са виновни за това, което става с КТБ. Прокуратурата работи много активно за това, кой е виновен за КТБ", каза Борисов./24 часа

2 коментара
08 Юни 2015 11:14 | Явор
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

като сте се виждали не можахте ли да предвидите, че срещу вас стои един изпечен мошеник. кога Василев ще си плати за измамническите си деяния?


08 Юни 2015 15:48 | странник
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Тази сутрин този се обърка тотално. Говореше несвързано и не така напористо като друг път. Зададоха му се много точни въпроси, на които той не отговори. По стар маниер обвини кого ли не, но това не постигна нужната цел, просто не говореше истини, а повтаряше омръзнали до бога мантри, но тава е то, нашият премиер.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар