Нов банков удар срещу популярна фамилия от Благоевград! Продават магазин на семейството на ексглавния дознател Н. Бабанова



Съдия изпълнител извади за публична продан по искане на местна банка магазин собственост на популярната благоевградска фимиля Бабанови. Магазинът, който се намира на атрактивния булевард "Джеймс Баучер" в Благоевград е оценен на 90 618 лв., това е цената, от която ще тръгне наддаването при публичната продан. Продажбата е в полза на местен банков клон. Напоследък банките станаха изключително хищни и не се спират пред нищо в опитите си да обезпечат вземанията си. Преди по - малко от месец апартамента на семейство Бабанови отново на булевард "Джеймс Баучер" бе изложен на тезгяха за около 103 000 лева. Той бе собственост на Вл. Бабанов и съпругата му София, който от миналата година живеят и работят в Америка. В Благоевград са родителите им Наталия Бабанова, която беше главен дознател в ОД на МВР в Благоевград и Кирил Бабанов. Продаваният магзин, в който в момента се е разположила популярна верига за дрехи се води на името на Наталия и Кирил Бабанови.
П. Павлова

Да не е Дончо&Гергана от Илиенци?
или Аремани от петричкия цех на гръка Малякис?
Правилно !!!!!БОГ ДАЛ, БОГ ВЗЕЛ!!!
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.