Лидерът, кандидат за кмет, Н. Фарфаров затвори магазина си за чанти на морето

30 юни 2011 00:10   23 коментара   9737 прочита
Н. Фарфаров
Н. Фарфаров


Н. Фарфаров

Подхвана бизнес с чистене на хотели и къщи

Харесаният от БСП за кмет на община Сапарева баня бизнесмен Николай Фарфаров регистрира фирма за професионално почистване на офиси, хотели, домове, магазини, заведения, ресторанти, бизнес и административни сгради.

Фарфаров се преквалифицира от търговец на дамски чанти в продавач на услуги на заети домакини, които нямат време за къщна работа, както и за хотелиери, които не искат да поддържат персонал.

Бизнесът с чанти фалира, магазинът, който стопанисвах под наем в курорта Созопол, освободих и се заех с нещо по-прагматично, но работата върви много трудно, хората нямат пари, обясни Николай Фарфаров причините за новото си начинание. Той е председател на БСП в Сапарева баня и фаворит на левицата за кметския пост в курортната община.

Заедно с него се спряга името на президентския съветник Илчо Дамянов от Гюргево, бивш кмет на Сапарева баня, но по общо мнение на съпартийците той отказал предизвикателството. Николай Фарфаров съобщи, че в листата на БСП няма да влязат досегашните 4-ма съветници начело с бизнесмена Валентин Кюрчийски поради несправяне с работата.

Засега са известни имената на още 3-ма кандидати за кметската надпревара - настоящият кмет Сашо Иванов, бившият полицай Георги Попниколов и бившият шеф на РИОКОЗ - Кюстендил д-р Михаил Кметски. Кандидатурата на ГЕРБ още не е ясна.

23 коментара
30 Юни 2011 08:27 | хахахаха
Оценка:
1
 (
9
 гласа)

много забавно... бсп явно наистина са готови отсега да загубят изборите, щом издигнаха най-големите смешници и лумпени за кандидати и в дупница, и в сапарева баня


30 Юни 2011 08:49 | 123
Оценка:
1
 (
9
 гласа)

хора не се лъжете-ТОЯ Е ЧОВЕКА НА ГАЛЕВЦИ


30 Юни 2011 12:12 | ДАНИ
Оценка:
1
 (
9
 гласа)

Е ТОЗИ НАИСТИНА Е СТРАХОТЕН ПОДМАЗВАЧ И НАГАЖДАЧ. САМО КАК СЕ СЛАГА НА МАЯ МАНОЛОВА- СТРАХОТЕН ЦИРК. ИСТИНСКИ КЛОУН И Е СТРАШНО ПРОТИВЕН ... ТАКОВА ЧУДО НЕ ВИ ТРЯБВА ЗА КМЕТ.


30 Юни 2011 17:07 | 25
Оценка:
2
 (
6
 гласа)

Очевидно липсата ви на компетентност дава предимство на простотията ви. Уви, така се изразява човек, на когото му отива да чете жълти вестници. Хвърля кал, без аргументи. Относно Мая Манолова, май доста сте се обаркали, тай като предишния председател й се " мазнеше", а сегашния видно изразява несъгласията си с нея.
Относно " Човек на Галев" - пълна глупост. Нали и сега-ния с него спртягат? Крещящо е, че именно той защитава техните интереси. Е..... може ли всички кандидатури, той да подкрепя. ако можете да разсуждавате логично..... това е глупаво. Лесничко е за обяснение, ако можехте малко да мислите. А, относно всички кандидати са" лумпени" хаиде извадете вие по-добра кандидатура. Човек, когато отхварля нещо, трябва да даде алтернатива, иначе гоним вятъра...


30 Юни 2011 17:52 | 123
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

до 25-виж приятел аз сам от Сапарева баня и лично сам виждал галев да ходи в тех. Против Галев нямам нищо лично но в действията му личи некакво използване на хората или по точно се доказва на некой. Това отблъсква и кара хората да не го искат а и не сме опитни зайчета за експериментите му


30 Юни 2011 18:01 | хилари
Оценка:
0
 (
6
 гласа)

Виж 123 и аз съм от Сапарева баня, знам много добре, че е ходил в тях, но това няма връзка с политика, ако не ти е ясно те се познават от много години и Фарфаров му беше учител и също така го готвеше за ВИФ. Няма нишо лошо в това че го уважава като човек.


30 Юни 2011 18:07 | хилари
Оценка:
0
 (
6
 гласа)

Към Дани: това, което пишеш е смешно! Всеобщо е знанието, че всички от БСП го подкрепят и искат, той да ги води, защото е интелигентен и достоен. " Нагаждач" е този, който сам си предлага "услугите". Той дори не искаше да е ръководно лице, но хората от всички организации го предлагат и неискат друг. Това нагледно може да се види и докаже.


30 Юни 2011 18:56 | 123
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

Повтарям ви че Галев като човек не ме интересува но не сам сагласен да ставаме целата околия част от амбициите му


30 Юни 2011 18:56 | 123
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

Повтарям ви че Галев като човек не ме интересува но не сам сагласен да ставаме целата околия част от амбициите му


30 Юни 2011 19:09 | Старски
Оценка:
-1
 (
9
 гласа)

Страхотен човек, именно от такъв като него има нужда Сапарева баня.


01 Юли 2011 14:07 | дани
Оценка:
0
 (
6
 гласа)

ДО ХИЛЪРИ : А ТИ СЛУЧАЙНО НЕ СИ ЛИ ДЪЩЕРЯТА НА ФАРФАРОВ, ТАЗИ КОЯТО МНОГО ЧЕСТО ГОСТУВАШЕ В ИМЕНИЕТО НА ГАЛЕВ.... А БАЩА ТИ НЕ СТАВА ЗА ПОЛИТИК, ЗАЩОТО Е ПОДЛИЗУРКО...


01 Юли 2011 15:14 | хилари
Оценка:
1
 (
7
 гласа)

До Дани: близка съм на тяхното семейство и знам как стоят нещата. А вие с вашата злоба не сте достойни за съществуване. На такива тапизми като вашите не си струва дори да отгговаря човек. Простотията ви блика от всякъде.


01 Юли 2011 16:56 | Михаела
Оценка:
1
 (
5
 гласа)

До Дани: Коя си те бе Дани, та толкова активно се интересуваш от живота на моето семейство? Немога да разбера от къде, на къде си позвуляваш мен да коментираш? Какво те топли моя личен живот? Неумееш добре да водиш социалната си роля и затова следиш тази на другите. За политика си пиши колкото си искаш, всеки има право на мнение, друг е въпросът, че ти липсва речник за да го правиш добре, а използваш само простащини и нямаш нормална теза и аргументи. А, ако смяташ, че е възможно пък от теб политик да излезе, заповядай на политическата сцена, а не се занимавай с форуми.


01 Юли 2011 21:12 | До Михаела
Оценка:
2
 (
4
 гласа)

Не разбирам как човек, който има проблеми с правописа и пунктоацията си позволява да критикува друг! А това, че ти се опитваш да си служиш с разни заучени термини съвсем не означава, че имаш богат речник. Много те моля, ако не си го направила преди да го публикуваш, да си прочетеш умотворението! Или си била прекалено емоционална при писането, или толкова ти стига акъла, ако си мислиш, че си написала нещо много съдържателно!


01 Юли 2011 23:22 | Михаела
Оценка:
-2
 (
4
 гласа)

Да бързах и затова може и да съм объркала, но неразбрах коя си? А благодаря, че мислиш, че това са заучени фрази, значи звучат добре, ха ха. И да, мисля, че пиша съдържателно за разлика от твоите простащини. Човек, който смята, че има поне малко акъл, може да се изразява по-дипломатично, а не цинично като теб. А за мойте заучени термини, моля те кажи ми откъде да науча още,? То пък бива празноглавство, ама чак пък толкова..... Та не разбрах коя си? Ти знаеш на кого пишеш, кажи и аз да знам коя си ти, за да ми коментираш личния живот.


02 Юли 2011 09:38 | До Михаела
Оценка:
2
 (
4
 гласа)

Нещо май ме бъркаш с особата, с която си кореспондирате тук. Нито те знам коя си, нито пък имам желание да те познавам. Включих се, защото смятам, че когато човек има претенции да е нещо повече от друг, добре би било да го докаже по някакъв начин. А ти се изложи още повече с написването на такъв неграмотен коментар, а и от последния разбирам, че продължаваш. Играта с думи е сложна и не се удава на всеки, най-малкото пък на теб.


02 Юли 2011 12:26 | Михаела
Оценка:
-2
 (
4
 гласа)

Явно неможеш да кажеш нищо смислено. Повтаряш някакви глупости. А, аз ако те подхвана за правописа и за простите ти думи, незнам докъде ще стигнем, но немисля, че това е темата. Мойте грешки се личи, че са чисто технически, а твойте са елементарни правописни, но това не ми е работа да коментирам. Щом твърдиш, че не ме познаваш, не си позвуляваи да споменаваш моето име по някакви си форуми. Не те бъркам с друга особа, ти май съвсем се оплете, точно ти си направила коментара, дето се споменава моето име. А друг е въпроса, че си мишка и неискаш да си кажеш името. Не за друго, интересно ми е коя си, че толкова се интересуваш от нашия живот.


02 Юли 2011 12:29 | Михаела
Оценка:
-2
 (
2
 гласа)

И провери как се пише отдава, а не удава, моля те не се дави. Ха-ха. Чак пък такава неграмотност, ужас...


02 Юли 2011 12:45 | До Михаела
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

http://pavlinav.wordpress.com/2010/06/15/%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%B4%D0%B5-%D0%BC%D0%B8-%D1%81%D0%B5-%D1%81%D0%BB%D1%83%D1%87%D0%B0%D0%B9/


02 Юли 2011 20:14 | Михаела
Оценка:
-2
 (
2
 гласа)

Именно ти не си го използвала в трето лице, за да е правилно, но няма значение, вече се отегчавам да пиша и да отговарям на глупости. Необичам да нападам хората, нито пък обичам да си губя времето с подобни форуми. Затова предпочитам да Ви пожелая"ДАНИ" всичко хубаво!


22 Август 2011 10:26 | СЕЛСКИ
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

СЕЛСКА ПРОСТОТИЯ!!! Що не излезете на двора да се разберете. С тези караници по форумите развалихте хубавия бой!!!


05 Март 2012 01:42 | Светлана
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Ама Михаело проста!! Погледни се в огледалото първо! На нищо не приличаш. Изобщо не мога да разбера какво е това хвалене, че си забършила нещо. Хората далеч повече са постигнали от теб. Атова, че не си си вземала изпитите и още не си завършила Висшето си образование да не говорим. На хвалипръцковци.... като теб и твоето семейство..... да не довършвам изречението..... Граждани от Сапарева баня слепи ли сте или какво, ако искате промяна в града Ви - просто разкарайте тези, които Ви ядат хляба.


05 Март 2012 01:47 | Ангелов
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Фарфарови всички ви мразят няма ли да го разберете най-накрая




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар