Ексшефката на “ВиК” В. Бельовска се регистрира в Бюрото по труда

06 март 2012 00:20   4 коментара   14025 прочита
В. Бельовска
В. Бельовска


В. Бельовска

Ще получава месечно по 840 лв. + 9000 лв. накуп за отпуски

Бившата управителка на “ВиК” - Дупница инж. Веска Бельовска има да получава 9000 лева от предприятието за неползвани платени годишни отпуски. По документи за шестте години, през които инж. Веска Бельовска управляваше водното дружество в Дупница, тя не е ползвала нито ден платен годишен отпуск. Средната заплата на управителя на “ВиК” е 1400 лева.

Тези дни бившата управителка се е регистрирала като безработна в Бюрото по труда в Дупница и тя има право в продължение на 1 година да получава 60 процента от брутната заплата като управител на “ВиК” - Дупница, или по 840 лева месечно от НОИ като безработна.

Инж. Веска Бельовска при напускането си за “довиждане” с работниците във “ВиК” споделила, че през тази година ще се грижи за внучето си и ще отпочине от напрежението през последните 6 години, докато била управител.


Още за: В. Бельовска   отпуск   право   Още от: Бизнес

Принтирай статия
4 коментара
06 Март 2012 07:58 | ....
Оценка:
-3
 (
13
 гласа)

ЕВАЛА НА ЖЕНАТА КАКВО ДА ПРАВИ ДРУГО ДА ИМ ОСТАВИ И ТЕЗИ ПАРИ ЛИ?


06 Март 2012 11:49 | ВиК
Оценка:
7
 (
7
 гласа)

Умни хора са това собствениците на разните ВиК, ей! Взеха без пари работещи и печеливши общински фирми и сега само цицкат! Ама яко! Колко пъти вдигнаха цените? Колко метри нови тръби поставиха? Само при аварии --кърпене! Докога ще пием от етернитови тръби вода? А ние до кога ще търпим? Зелени сме откъснати, зелениии... Не можем да се мерим с зрелите.


06 Март 2012 20:15 | кати
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

УЖАС... УЖАС...


07 Март 2012 16:39 | ----=
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

герб копират гърците за гласоподаватели. проблема не е в тиа дека са земали хиляди. не са повече от хиляда. далаверата им е в десетките хиляди дребни служители в държавните фирми.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар