"Даун Таун" с предписание за затваряне заради шоколади и ядки с изтекъл срок

Алкохол без документи, работници без договори...
Предписание за затваряне на най-популярната дискотека в Сандански "Даун Таун" съставиха столични експерти на двамата собственици на дискотеката Димитър Кременлиев и Светъл Джоров, който е представител на популярния Валентин Костадинов-Цирката. Експерти от Националната агенция по приходите, Инспекцията по контрол на стоки и храни, Националния осигурителен институт по време на проверка в най-хитовата дискотека в Сандански "Даун Таун" са констатирали десетки нарушения и са съставили протокол.
Предписанията на столичните проверяващи са, че дискотеката трябва да бъде затворена до отстраняване на нарушенията, сред които са липса на касови бележки, апаратът не е регистриран в НАП, открити са на склад шоколад, ядки и други стоки с изтекъл срок на годност, установен е на работа персонал без трудов договор, открити са алкохол и безалкохолни напитки без документи и други нередности.
В протокола е записано, че дискотеката трябва да затвори, тъй като работи в нарушение на българското законодателство. Проверката е извършена изненадващо от столични експерти без знанието на регионалните звена на НАП и НОИ. Освен предписанието на проверяващите за затваряне на дискотеката, собствениците са натрупали и дългове за неплатени няколко месеца наеми на собствениците на помещението, които по непотвърдени данни са близо 40 хил. лв.
То отдавна е приватизирано и е частна собственост.
За голямо съжаление във гр. Сандански е почти във всяко заведение без касови билежки
цари пълна анархия да не говорим за осигоровки няма такива. Идва времето за стриктни проверки г-н Дянков за сивия сектор.
Имаше две разпоредени проверки от Областта в Община Сандански -пропадането на улица в с. Ново Делчево в следствие на авария причинена от УВЕКС и строителството на вила в района на водоема в с. Дебрене и по двата случая г-н Баханов прави проверката - вместо да се обърне към ДНСКА -орган който е компетентен по този вид действия, но какво стана г-н Баханов със своите действия/бездействия/ прикри и двата случая!
г-н Баханов трябва да си отиде от Областта -това е нормално, защо стой изобщо там не знам
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.