Юношите на Септември Симитли с боево реми срещу БМ Спорт София

29 октомври 2015 10:56   7749 прочита

Отборите на Септември Симитли и БМ Спорт София завършиха наравно 2:2 в мач от поредния кръг на първенството при Юноши старша възраст "Зона", р. 1997 година. На стадиона в село Крупник момчетата на Спас Стоименов на два пъти бяха догонващи в резултата. Ивелин Рашков изравни за 1:1, след като столичани поведоха, а в 80 минута Борислав Цветков бе точен за 2:2, след като отново гостите поведоха.

Наставникът Стоименов остави на скамейката част от титулярите, тъй като днес от 14.00 на същия терен юношите старша възраст на Симитли играят среща реванш в турнира за Купа БФС срещу Локомотив София. В първата среща от 1/8 финалите двата отбора завършиха наравно 1:1, като симитличани изпуснаха победата.

Сред зрителите на трибуната на Арена Крупник вчера бе и кмета на община Симитли Апостол Апостолов

Още за: отбори   кръг   възраст   Още от: Спорт