Волейболистите на Академик поведоха в касирането на А група

24 ноември 2014 13:38   7161 прочита

Втора победа записаха волейболистите на Академик Благоевград. Този път студентите надиграха, като гост Ерма - 96 Трън с 3-1 гейма и записаха втора поредна победа извън Благоевград. В първия кръг благоевградчани надиграха в София домакините от Хектор с 3-0 гейма. Възпитаниците на Николай Алексиев взеха първите два гейма, но в третия отстъпиха и позволиха на домакините да се надяват на нещо повече от почетна загуба. В четвъртата част обаче гостите отново бяха по- добрия отбор и спечелиха гейма, а с това и крайната победа с 3-1. Във временното класиране Академик е на първо място с 6 точки, а в следващия кръг отборът за пръв път ще играе пред собствена публика. На 29 ноември от 16. 00 часа в залата на ЮЗУ, Академик приема Чорни – 98, Брезник.