/Видео/ Пирин без петима срещу Витоша
7291 прочитаСериозни кадрови проблеми има да решава треньорското ръководство на Пирин, преди мача с Витоша Бистрица. След наказанията на Юлиян Попев и Румен Сандев, контузиите на Александър Башлиев и Аймен Суда и извадения заради положителната допинг проба Димитър Благов, за наставника Милен Радуканов предстои огромен проблем, как да сглоби боеспособен отбор за мача.
В групата ще попаднат голям брой юноши, като част от тях ще започнат в стартовия състав. Защитата ще бъде напълно прекроена, като само Ничев има достатъчно.
В Пирин се надяват и на пълно възстановяване на опитния Антон Костадинов, който да помогне на по- младите. От клуба коментираха и неприятния случай с положителната допинг проба, като на този етап не е подавано искане за отваряне на втората проба, която да потвърди или отхвърли резултата от първата. С проблема са се зали юристи, които да подготвят крайното становище на клуба.







8
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.