Старшата на Септември (Симитли) с нулево равенство срещу БМ-Спорт – София

06 май 2016 18:40   3245 прочита

Юношите старша възраст на Септември(Симитли) гостува на БМ-Спорт-София, като мачът бе игран на стадиона на НСА. С разочароващ резултат 0:0, обаче си тръгнаха момчетата на Стоименов, които рядко остават без вкаран гол във вратата на противниците. Отборът пропусна куп положения, като още в 25-тата минута Мартин Николов пропусна да отбележи и дузпа. Отново Мартин Николов уцели гредата, както и Самуил Самуилов. Въпреки резултата старшата на Септември игра много силно през целия мач, но за съжаление до гол не се стигна. През второто полувреме отново бяха доминиращият отбор, но мал шанс попречи за победен гол.

В момента момчетата са на шесто място във временното класиране, като имат само една загуба през пролетния полусезон. До края на първенството остават 3 мача, като тази седмица юношите имат две домакинства на 9-ти май излизат срещу „Беласица”, а на 12-ти (четвъртък) срещу отбора на „Вихрен” на стадион „Арена” Крупник.

На 7-ми май (събота) децата набор 200-2001година на Септември (Симитли), ще играят мач с „Пирин” Благоевград на игрището в село Рилци.