25 април 2015 19:29   5558 прочита
Сн. Бгнес
Сн. Бгнес

Сн. Бгнес

Отборът на Левски победи Марек с 3:1 в мач от 27-ия кръг на "А" група, игран на стадион "Бончук" в Дупница. Наставникът на "сините" Стойчо Стоев даде почивка на почти всички свои титуляри за решаващия мач с Лудогорец за Купата на България в сряда.

Играчите на терена обаче не разочароваха своя треньор и заслужено стигнаха до успеха днес. Лукаш Гикиевич откри резултата в 29-та минута след центриране на Радослав Цонев, но дупничани изравниха точно преди почивката с попадение на резервата Димитър Димитров, предаде Бгнес. В 63-та минута Луис Педро отново изведе гостите напред, а в 84-та Боби Цонев оформи крайното 3:1 след точно изпълнение от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Лукаш Гикиевич. След този успех Левски заема 7-мо място с 44 точки, докато Марек остава на предпоследна позиция със 17.

Още за: Марек   Левски   Дупница   Още от: Спорт