Пирин спря лидера Черно море

05 август 2017 17:44   6321 прочита

Пирин и Черно море завършиха наравно 1:1 в оспорван мач от четвъртия кръг на Първа лига. На стадион "Христо Ботев" в Благоевград двата отбора си размениха по едно силно полувреме, но в крайна сметка поделиха точките. Варненци играха по-силно през първата част и поведоха с гол на Георги Божилов. В края на полувремето домакините реагираха и Станислав Костов удари греда.

След почивката "орлетата" показаха далеч по-добра игра, а Морето изненадващо се прибра в защита. В края на мача капитанът на Пирин Юлиян Попев вкара изравнителен гол и донесе точката за своя отбор.С равния Черно море продължава да е начело в класирането с 10 точки от четири мача, а тимът от Благоевград се изкачи временно на четвърто място преди изиграването на останалите мачове от кръга.