Кресненецът К. Десподов с гол и 3 асистенции при разгромна победа на ПАОК

22 декември 2023 15:56   4928 прочита
кадър Cosmote tv

Кирил Десподов реализира гол и направи 3 асистенции при победата на ПАОК Солун с 6:0 като гост срещу Кифися в мач от 14-ия кръг в шампионата на Гърция. Капитанът на българския национален отбор реализира третия гол за "черно-белите", като в 34-ата минута беше точен след подаване на Янис Константелиас.

Нападателят от Кресна подаде за попадението на испанеца Брандън Томас пет минути по-рано, с което резултатът стана 2:0.

В 52-ата и в 72-ата минута бившият футболист на Литекс, ЦСКА-София и Лудогорец асистира за головете на австриеца Томас Мург и на руснака Магомед Оздоев.

Теохарис Цингарас оформи разгрома в полза на ПАОК десет минути преди изтичане на редовното време на срещата.

Кирил Десподов има 4 гола за първенство и общо 6 във всички турнири през сезона до момента.

Отборът от Солун заема трето място в класирането с 32 точки. Лидерът Панатинайкос има 2 пункта преднина, но е изиграл и един двубой повече.

Още за: ПАОК   десподов   Кресна   Още от: Спорт