Малките шампиони спечелиха турнир по футбол за деца в Гърция

23 октомври 2017 15:15   3049 прочита

Спортен клуб „Малки шампиони“ спечели турнир по футбол за деца, който се провежда традиционно в град Серес , Република Гърция.

Празникът за децата премина в един ден, като в него участваха над 40 отбора. Децата на Симитли участваха в турнира при родените през 2008-ма година и спечелиха първото място в своята възраст.

Домакини на турнира бяха гръцкият отбор Пнсерайкос. В своята група шампионите изиграха три мача и постигнаха 3 категорични победи. Малки Шампиони - Ираклия - 8:2, Малки Шампиони - Серес- - 4:1. Малки Шампиони - Панасерайкос- 6:4.

Щастливите деца от спечелването на турнира получиха плакет за доброто си представяне и бяха много доволни от прекрасния празник, който си създадоха с убедителните победи. /Росица Митева/

Още за: клуб   турнир   футбол   деца   Още от: Общество