Втори трофей в рамките на една седмица вдигна футболната гордост на Петрич Лиляна Костова

01 юни 2017 14:51   6 коментара   9212 прочита


Лили Костова записа дубъл с отбора си Медик Конин в първенството на Полша. След като в неделя триумфира със шампионската титла, късно снощи Лили и нейните съотборнички заслужиха и купата на Полша. Това всъщност е четвърти пореден дубъл за най-силния отбор в женското първенство на Полша. На неутралния терен в Радом, Медик се наложи над Гурник Лечна с 2:1.

Костова не успя да се разпише но остана на терена през всичките 90- сет минути. За Медик това е осма купа на Полша. Днес петричанката се прибира в родния си град, където ще изкара ваканцията. След това ще се присъедини към полския тим за началото на подготовката, която ще бъде насочена към участието на тима в Шампионската лига при жените.

М. Кирилов


Още за: Лили Костова   дубъл   отбор   Още от: Спорт

Принтирай статия
6 коментара
03 Юни 2017 12:03 | BruceZep
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Напротив, при центробежных насосах длина всасывающей трубы ограничена 30-40 м Дачи из дерева.


06 Юли 2017 22:27 | Robertpoice
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Имущество товаров массажер для спины алиэкспресс женской одежды из Китая по-настоящему огромный. Для вы не потерялись в этом океане товаров, намеренно воеже вашего удобства, мы разработали систему фильтров, которая сделает поиск нужной вам ноша легким и приятным. Вы можете выбрать подкатегорию, воспользоваться фильтрами: щетина, число, вещь, разряд, виньетка ткани; отсортировать следствие выдачи сообразно цене и рейтингу продавца - и попадаться именно то, сколь вам нужно.
Как подобрать величина
В нашем магазине одежды массажер для спины алиэкспресс для женщин представлен обширный размерный будущность: одежда больших размеров (недосужно 4-5 XL) и платье самых маленьких размеров (XS и XXS). Близко покупке одежды впоследствии китайского производителя, надобно непременно учитывать изъятие размерных сеток поставщиков. "S" величина не вовек может отправляться привычному нам размеру "S", кто мы приобретаем в обычном магазине. Дабы того, воеже не ошибиться с выбором размера, читайте информ


10 Юли 2017 13:01 | MarcusGrisa
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Много информации о строительстве на даче sovet-sadovody. ru


20 Юли 2017 19:15 | Curtisvor
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Последние женские новости здесь logwoman. ru


28 Юли 2017 21:18 | JustinVip
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Читайте много информации о красоте и моде xozyaika. com


28 Септември 2017 11:00 | SpencerFet
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Все о моде, красоте и здоровье женщин читайте на сайте juliy. info/




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар