Влади Златинов с повторен дебют за Пирин при катастрофалното 0:5 срещу ЦСКА

12 юли 2018 16:51   6 коментара   11743 прочита

Отборът на Пирин допусна най-голямото си поражение в контролна среща пред собствена публика. Орлетата загубиха на стадион Христо Ботев в Благоевград от новия член на Втора лига ЦСКА 1948. Влади Златинов отново облече зелената фланелка, а капитан бе Антон Костадинов. ЦСКА откри в 12- та минута след добавка на Томислав Павлов, след удар на Гущеров и спасяване на Ангелски.

40 минути по- късно отново Павлов покачи на 0:2, а в основата на попадението пак бе Гущеров. В следващата атака Веселин Васев покачи на 0:3, а за 0:4 точен бе Томислав Павлов, който оформи своя хеттрик.

Двайсет минути преди края Йоан Маринов фиксира крайното 0:5, като регистрира най- красивото попадение в мача. Армейците поднесоха най- хубавия подарък на своя треньор Валентин Илиев за неговия рожден ден, а орлетата разочароваха малцината привърженици на трибуната.