Вихрен (Сандански) завърши сезона с купа и загуба в Ботевград

03 юни 2019 11:08   4918 прочита

Балкан победи с 2:1 Вихрен Сандански в среща от последния 34-ти кръг на Югозападната трета лига. Срещата се игра на връх 90 годишния юбилей на отбора от Ботевград.

Преди мача на Вихрен бе връчена купата за третото място в класирането.Домакините успяха да обърнат развоя на срещата, след като получиха гол още в 8-та минута. Точен за гостите от Сандански бе Ивайло Лазаров. Домакините изравниха в 55-та минута след отличен рейд на Ивайло Цветанов и удар в близкия ъгъл. Десет минути преди края Балкан стигна и до второ попадение. Отново в основата му бе Ивайло Цветанов, който навърза няколко защитници, центрира в наказателното поле и Кристиян Кръстев след удар с глава забоде топката в мрежата.

До края футболистите на Вихрен се опитаха да стигнат до изравняване, имаха и претенции за дузпа в последната минута, пише pirinsport.com. Главният съдия Тихомир Алексов обаче подмина нарушение в наказателното поле на домакините.

Още за: Балкан   победа   Вихрен   Още от: Спорт