/Видео/ Евдокия Попадинова вкара в стил Роналдо, в четвърти пореден мач бележи отвъд Океана

04 септември 2018 09:26   7910 прочита

Родената в Хаджидимово футболистка Евдокия Попадинова не спира да вкарва голове за новият си тим от университета във Флорида. Българката се разписа в четвърти пореден мач. Този път Евето бе точна от пряк свободен удар. Попадинова прати коженото кълбо във вратата на Мичиган, след като изпълни прекия свободен удар по перфектен начин, в стил Роналдо.

Нападателката обра овациите на публиката в 35- та минута на първото полувреме, в което освен нея се разписа и Холи Фритц на два пъти за крайното 3:2 в полза на тима от Florida Gulf Coast University. В следващият кръг Попадинова и компания гостуват в неделя на тима на Охай.