Тежък шамар за Пирин!

01 ноември 2019 09:27   13 коментара   10094 прочита

Пирин загуби тежко в домакинството си с Локомотив Горна Оряховица. Орлетата инкасираха една от най-тежките загуби в историята си у дома, след като загубиха с 0:5.

Пиринци падаха 0:3 на полувремето, като за първата част създадоха едва една голова опасност. Гол от дистанция на Фиданин даде преднина още в 9-та минута. Десет минути по-късно Колев бе точен след групова грешка в отбрана, а Христов нокаутира домакините в 31-та минута.

И след почивката зелените не извадиха аргументи в нападение, като епизодични проблясъци доведоха до удари на Меледже, Златинов и Хендерсън.

Гостите пък комбинираха и контраатакуваха отлично и довършиха пиринци с голове отново на Христов, а в края на мача и на Янев.

В следващия мач зелените гостуват на ЦСКА 1948.