Талант на клуб по гимнастика "Пирин" Благоевград 2011 с титла от държавното

05 юли 2018 14:11   10374 прочита

Наско Миков спечели златен медал на земна гимнастика от започналото в столицата Държавно първенство по спортна гимнастика за всички възрасти. Наско се представи най- добре във възраста момчета младша, като на халки, висилка и в многобоя остана четвърти.

Любомир Бакалски е с две шести места на кон с гривни и успоредка, а в отборното класиране ГСК Пирин Благоевград 2011 остана на пето място. При момичетата Ивана Иванова е седма на прескок. При по- големите старша възраст Боби Станчев е трети на земна гимнастика, а Алихан Ташинов е седми на прескок за юноши младша възраст.

При момичетата девойки младша Александра Янева е седма на земя. Мартин Мишев играе днес и утре за юноши старша възраст. В същото време днес за Мерсин Турция замина най- добрия български гимнастик в момента Димитър Димитров. Състезателят на националния отбор и клуб Пирин Благоевград 2011, заедно със своя треньор Александър Марков ще участват на Световната купа по спортна гимнастика в турския град.