Струмска слава и Беласица си вкараха 6 гола в Струмяни

27 януари 2019 14:09   5 коментара   7914 прочита

Струмска слава и Беласица завършиха наравно 3:3 в контролна среща играна в Струмяни. Първоначално срещата да се играе в Марикостиново,но бе изместена заради падналия дъжд в последните дни.

Христо Петров откри за Беласица, но още до края на първото полувреме Струмска слава обърна резултата с голове на капитана Борислав Николов, Христо Младенов и Александър Аспарухов. Много интересен бе вторият гол за Славата, пише Pirinsport.com. Реферът Ивайло Стоянов отсъди дузпа , но вратарят Бахтарлиев спаси удара на Аспарухов. След последвалия ъглов удар Христо Младенов вкара попадение отблизо. През втората част треньорите Владимир Димитров и Иво Тренчев направиха доста смени. Петричани първо намалиха резултата чрез Иван Марчев, а в последната минута от дузпа Мартин Таушанов оформи и крайното 3:3.

През първото полувреме главният съдия Ивайло Стоянов изгони вратаря на петричани Захари Димитров за реплика.