—узанита мила коли и помпала гуми, за да събере пари за клипа си ѕолезно!  ултурни обичаи, с които да внимавате при пътуване в чужбина ѕолезно е да прочетете! 20 правила за етикет, които вс€ка дама тр€бва да знае
   –егистрац舫абравена парола

—портика с шампионска титла на Ѕългари€ при момичетата до 15 години

24 юни 2018 17:11  1 коментар   11421 прочита

«а втора поредна година ‘  —портика Ѕлагоевград е номер 1 в Ѕългари€ сред 15- годишните момичета по футбол. ¬ъв финални€т турнир от насто€щи€ шампионат —портика записа четири убедителни победи и спечели напълно заслужено шампионската титла.

Ќа терена в  азанлък момичетата на √ери ћазнева спечелиха две победи в групата, с 4:0 срещу —евлиево лейдис и 3:1 срещу ≈нко ѕловдив, което им осигури полуфинал.

“ам —портика се изправи срещу Ќ—ј и отново се поздрави с успех с 3:1. ¬ъв финала срещу Ћѕ —уперспорт благоевградчанки започнаха много силно и взеха аванс от два гола, а точни баха «дравка ѕарапунова и яна …орданова. —толичанки върнаха един гол, но отново ѕарапунова бе точна от фаул за крайното 3:1. —лед последни€ съдийски сигнал —портика получи купата и медалите за шампиони на Ѕългари€ за момичета до 15 години по футбол.

ќще за: спортика  шампиони  титла ќще от: —порт