Спортика приключи годината с победа

01 декември 2019 10:57   2 коментара   5943 прочита

Дамите от ФК Спортика Благоевград приключиха календарната 2019 година с победа. На стадион Христо Ботев в областния център момичетата на треньора Радослав Креснички надиграха Севлиево лейдис с 3:1.

Още в първата минута завърналата се след дълго отсъствие поради контузия Вени Дона Сърбинска откри резултата.

Натискът на домакините продължи и в 20-та минута Силвия Джалева изведе Антонина Шопска, която с точен удар покачи на 2:0. До почивката гостите от Севлиево върнаха едно попадение, но за повече нямаха сили.

През второ полувреме Антонина Шопска оформи крайното 3:1, за донесе осмата победа за Спортика от началото на шампионата.

Две поражения и едно равенство в останалите мачове от първия дял на първенството при жените отреди второ място на Спортика във временното класиране.

Още за: дами   ФК Спортика   година   Още от: Спорт