Спортика навакса два гола пасив за равенство срещу ЛП Суперспорт

06 ноември 2017 09:05   1 коментар   3378 прочита

По едно полувреме си поделиха отборите на Спортика и ЛП Суперспорт за равенството 2:2, в мач от женското първенство по футбол игран на стадион Христо Ботев. Първата част бе столичанки, които играха по- напористо и вкараха два гола. В рамките на десет минути състезателките на ЛП Суперспорт взеха солиден аванс, не без съдействието и на стража на Спортика Милена Караколева.

Още веднъж гредата бе добър помощник на домакините, които така и не намериха себе си в тези първи 45 минути. Нещата придобиха съвсем различен характер след почивката. Спортика излезе преобразен и не само, че стигна до точката, но и пропусна да победи. Първо Габриела Самарджийска се възползва от грешка на стража на ЛП и вкара в опразнената врата, а в 75 минута Здравка Парапунова изравни.

До края на мача благоевградчанки пропуснаха две положения, но точката ги остави на второ място във временното класиране с актив от 13 точки.

Още за: Спортика   пасив   равенство   рамки   Още от: Спорт