Септември (Симитли) загуби първата среща за полусезона

05 март 2019 11:28   4120 прочита

Септември (Симитли) загуби в първа среща за полу сезона. С 2:0 падна отбора на Спас Стоименов срещу Хебър (Пазарджик)

Още в първата минута, отборът на Септември имаше положение на Владимир Каптиев, който не можа да подаде точния пас и пропусна попадение. Домакините разчитаха на високите топки центриранията и ъгловите удари. В десетата минута Марио Топузов върна топка към Каптиев, който не можа да уцели празната врата на противника. Домакините вкараха гол с първия точен удар в 30-а минута от 15 метра за 1:0. Като цяло се получи равностойно първо полувреме.

Второто полувреме Хебър държаха инициативата в свои ръце, а втория гол вкараха в 85-а минута след спорна ситуация за засада. В 88-а минута Лъчезар Дафков пропусна да отбележи за 2:1 и крайния резултат остана отрицателен за Септември.

В сряда, 6-и март Септември излиза в Ботевград срещу Балкан в отложения мач от предишния кръг от 15:00 часа.

Състав Септември(Симитли) : Илиян Узунов, Aсен Топузов, Евгени Тунтев, Йвайло Иванов, Иван Иванов, Марио Топузов, Владимир Каптиев (Денис Толев), Владимир Гогов(Лъчезар Дафков), Анатоли Лулейски, Веско Весков(Йоан Петров), Борислав Хазуров

Още за: септември   загуба   среща   Още от: Спорт