Септември (Симитли) победи Места (Хаджидимово) с 2:0

06 февруари 2015 11:02   5548 прочита

Септември (Симитли) се наложи с 2:0 над Места (Хаджидимово). Още в началото на мача Септември поведе в резултата. В 3-тата минута Георги Мирчев отбеляза след изпълнение на ъглов удар. До края на полувремето футболистите на Септември имаха още две възможности да отбележат попадение, но ги пропуснаха.

Вторият гол бе дело на Илиян Христов, който пет минути след появата си в игра покачи резултата на 2:0 и оформи победния резултат.

И този път момчетата на Спас Стоименов играха в различен състав в двете полувремена. В първото полувреме на терена бяха Васил Христов, Асен Топузов, Радослав Митревски, Златко Богоев, Костадин Кацимерски, Тихомир Костурков, Смилен Златанов, Георги Мирчев, Асен Ибишев, Кирил Домозетски и Кирил Димитров.

Във второто време играха Станислав Карадалиев, Здравко Карадачки, Любомир Илиев, Любомир Гуцев, Ради Бачев, Тодор Траянов, Илиян Илиев, Асен Топузов, Андон Гущеров, Анатоли Лулейски и Методи Костов.

Още за: ФК Септември   победа   ФК Места   Още от: Спорт