Септември - Симитли катастрофира в Монтана

16 април 2015 09:14   1 коментар   5618 прочита

Отборът на Септември Симитли получи звучен шамар при гостуването си на лидера в класирането на Б група Монтана, като получи шест гола във вратата си. Въпреки че отриха резултата чрез Андон Гущеров още в 10 минута от дузпа, гостите претърпяха най- тежкото си поражение то началото на сезона. Симитличани обаче бяха първия отбор, който вкарва гол във вратата на Христо Иванов през пролетния полусезон. Само десет минути след гола на Гущеров домакините изравниха чрез Иван Цачев.

След няколко пропуска пред вратата на Васев Сергей Георгиев изведе домакините напред в 43-ата минута след асистенция на Антонов. През второто полувреме футболистите на Монтана имаха тотално надмощие и вкараха още четири безответни гола. Първият в 53-ата реализира Иван Михов с глава. В 61-ата Хубчев пробяга целия терен и намери непокрит в пеналта Иван Минчев, който с левия крак покачи на 4:1. В разстояние само на една минута с два гола Мирослав Антонов оформи крайния резултат 6:1 за Монтана. В следващия кръг на Арена Крупник Септември приема ПФК Бургас.