С хеттрик на Антонина Шопска Спортика надви Риал

23 септември 2019 10:05   2 коментара   7056 прочита

Втора поредна победа записа отбора на Спортика Благоевград. В село Ковачевци момичетата на Радослав Креснички надиграха с 4:2 Риал. Всичко бе решено още през първото полувреме, в което Антонина Шопска вкара три безответни гола.

Домакините не успяха да се справят с бързината на Антонина, която за разлика от друг път се оказа и безмилостно точна пред гола. След почивката отпускането в редиците на Спортика бе наказано с два гола, а с това за кратко се върна и интригата в мача. В 84-та минута топка на спора сложи Ивана Тодорова, която се разписа за крайното 4:2, след подаване на Инна Димова.

С победата Спортика се изкачи на второ място във временното класиране с актив от 7 точки. В следващия кръг на 12 октомври Спортика приема ЛП Суперспорт.

Още за: Спортика   победа   Риал   Още от: Спорт