С две попадения на Влади Златинов Пирин грабна три точки

12 май 2019 09:07   3 коментара   7032 прочита

Отборът на Пирин взе три много важни точки, след като победи с 2:1 Черноморец Балчик. На стадион Христо Ботев в Благоевград гостите поведоха в резултата с гол на Генади Кухо още в 9-та минута. Домакините успяха да изравнят минута преди почивката, а точен от дузпа бе Владислав Златинов.

През второто полувреме Пирин стигна до пълния успех, след второ попадение на Златинов в 66- та минута. Успехут е трети в последните четири мача на Пирин, който записа 10 точки в тях. Така "зелените" вече имат актив от 28 точки, като се изравниха с Лудогорец 2 и имат реален шанс да останат във Втора лига.

Нещо, което изглеждаше почти невъзможно преди няколко седмици. Пирин е на 13-то място, но вторият състав на шампионите има мач по-малко. Пирин гостува на Монтана и приема Лудогорец 2 в последните два кръга.