При кучешки студ в Добрич орлетата се сгряха с победа

02 декември 2018 09:54   4 коментара   10759 прочита

Втора победа вън от Благоевград постигна отбора на Пирин. Орлетата надиграха в Добрич домакините с 2:1. При сибирски студ и тежък терен гостите взеха трите точки, като това се случва за втори път този сезон срещу Добруджа. И трите попадения паднаха след почивката.

Росен Кръстев откри за Пирин три минути след почивката, а десет по-късно късно Колев изравни. Точка на спора сложи Цветомир Вачев в 71- та минута. След серията от мачове без победа, орлетата най-добрият после се зарадваха на трите точки.

Още за: студ   Добрич   победа   Още от: Спорт