Пирин с тежко поражение в контрола

27 януари 2019 11:14   11 коментара   10637 прочита

Пирин започна със загуба серията от контроли в зимната подготовка. На стадион Христо Ботев орлетата паднаха с 1:5 от Царско село. Резултатът бе открит от Божидар Кацаров в осмата минута, след като се възползва от грешка на вратаря Аврамов и мушна топката в мрежата с глава от около десет метра - 1:0.

"Орлетата" израниха в 18-ата чрез попадение на Кирил Грозданов. Първо Виктор Янев опита да изненада стража на "царете", но той изби. За негово съжаление обаче, кълбото попадна право в краката на Грозданов и той не сгреши за 1:1.

След половин час игра, Георги Минчев отново изведе своя отбор напред, а в 47-ата добави и втори гол на сметката си за 3:1.

В 84-ата минута, Емануил Минев покачи на 4:1, а крайното 5:1 оформи Георги Андонов, който се разписа с глава след центриране от корнер. Проверката се проведе в три части по половин час всяка. За състава на Пирин участие взеха и каращите проби - австралиецът Крис Киосис и миналият през школата на Тотнъм Хуан Пабло.

Още за: Пирин   загуба   подготовка   Още от: Спорт