расавица! ћъжете въздишат по √ришовата Ќикол ¬нимание родители: √ерманската полици€ разпространи апел с ужас€ващи снимки на дете, вид€но в детско... “рагеди€: ÷€ло семейство повито в черно! ƒвама брат€ и бременна жена загинаха под свлачище
   –егистрац舫абравена парола

ѕирин и ѕобеда не излъчиха победител

22 юли 2018 13:32  1 коментар   5145 прочита

¬ последната си контрола преди старта на първенството във втора професионална лига ѕирин завърши наравно 1:1 с гостите от ѕобеда ѕрилеп, ћакедони€. Ќа стадион ’ристо Ѕотев в Ѕлагоевград орлетата окриха резултата, с гол на ¬лади «латинов.

Ќападател€т се разписа преди почивката, като се оказа най- съобразителен в наказателното поле на гостите и майсторски завърши атаката с гол. ћалко по- късно груба грешка на орлетата доведе до изравнително попадение.

—лед почивката и двата отбора пропуснаха да стигнат до крайни€ успех. «а ѕирин играха опитните јнтон  остадинов, ¬лади «латинов и ёли€н ѕопев. ѕървенството във ¬тора лига започва следващи€ уикенд, а ѕирин е домакин на ƒобруджа.