Петричанката Живка Чолева взе сребърен медал от Републиканско по борба в гр Горна Оряховица

04 февруари 2019 14:39   1 коментар   11984 прочита

Възпитаничката на ПГИТ "Проф. д-р Асен Златаров" - гр. Петрич спечели сребърен медал по борба в категория до 70 кг на Републиканско за кадети в гр Горна Оряховица.

Чолева отново се състезава в родния си клуб СК "Беласица", след едногодишен престой в Левски.

На финала тя загуби от Ванеса Калоянова от спортен клуб по борба "Странджа-2001" - гр Средец. Сегашният и треньор Цветан Христов заяви :Доволен съм от нея все пак е най- малката в категорията, а и пак направи 3 победи и само 1 загуба".