Краси Костов със суха мрежа срещу Ботев, дебют за Тодор Траянов

13 ноември 2015 13:37   3990 прочита

Двама юноши на Пирин играха за младежкия национален отбор в контролата срещу Ботев Пловдив. На вратата като титуляр започна Красимир Костов, а в халфовата линия дебютира Тодор Траянов.

Краси заключи вратата за победата с 2-0 на базата в Коматево, а Тодор за първи път игра за младежкия национален отбор. Друг юноша на Пирин Мики Орачев също започна в стартовите единадесет. След почивката стражът на орлетата сложи и капитанската лента в мача срещу канарчетата.

Селекционерът на младежите Антони Здравков пусна два различни състава в двете полувремена, като единствено вратарят Красимир Костов игра 90 минути. Следващата контрола на България U21 ще бъде срещу „А“ националния отбор в петък от 14:30 часа на терена на Българския футболен съюз в спортен комплекс "Правец" и ще бъде открита за представители на медиите, срещу журналистическа карта.

Още за: юноши   отбор   контрола   Още от: Спорт