Гордост! Младите орлета на ОФК "Пирин" с брилянтна игра, бележат гол след гол

06 ноември 2016 12:47   2 коментара   5243 прочита

Младите орлета от U19 на ОФК Пирин победиха с 3:1 при гостуването си юношите на ФК Сливен преди дни. Домакините през първото полувреме поведоха с гол и до края му орлетата не можаха да поразят вратата на съперника си.

През второто полувреме пиринци намериха себе си и в началото върнаха един гол с прекрасно изпълнение на Емилиян Христов. Орлетата след гола си притиснаха сливенци и след две точни попадения на Христо Младенов победиха в двубоя. За първи път отборът на юношите на ОФК Пирин бе изведен с капитанската лента от Васил Папукчиев.

С тази своя победа отборът се изкачи на 9-то място в класирането и изпревари съперника си Берое Ст. Загора от следващия кръг, които ще се срещнат на 14. 11. 2016 от 14. 00 ч. на базата в с. Рилци.