Гол на острието от с. Ключ Сп. Делев не стигна да победа на Погон

28 ноември 2017 15:07   3703 прочита

Нападателят от петричкото село Ключ Спас Делев вкара първия си гол през сезона в полското първенство, но не успя да помогне на тима си Погон (Шчечин) да стигне до нещо повече от 2:2 срещу Пяст (Гливице) в 17-ия кръг. Погон е на последното 16-о място с 10 точки, на 7 след днешния си съперник и Нечича.

Гостите откриха резултата в 3-ата минута, но в 18-ата минута Адам Фрачак изравни, съобщава Sportal.bg. Именно той центрира на Делев, който в 66-ата минута направи пълен обрат. В 80-ата минута българският национал беше заменен, а само след още две минути гостите изравниха.

Въпреки усилията на двамата българи в тима на Сандечя (Нови Сонч), тимът им беше разгромен с 0:5 при гостуването на Арка Гдиня. Пламен Крачунов остана на терена цял мач, а Колев беше заменен в 71-ата минута. Сандечя е на 13-о място с 18 точки.