ѕолезно!  ултурни обичаи, с които да внимавате при пътуване в чужбина «авръщането! ∆енствени обувки с котешки ток хит на 2018  “айната на една отвара, ко€то прави чудеса с т€лото ви
   –егистрац舫абравена парола

ƒенислав  ойков най-бърз в маратонската дисциплина на държавното по плуване

23 юли 2018 10:32  1 коментар   2751 прочита

—ъстезател€т на клуб GD - Sport Ѕлагоевград ƒенислав  ойков спечели златен медал в най-тежката дисциплина 1500м свободен стил на държавното първенство по плуване за юноши и девойки младша възраст във ¬арна. ƒенислав записа време 17. 41. 70 минути, като остави втори€т на повече от седем секунди зад себе си.

ойков добави и два сребърни медала на 200м и 400м свободен стил, а на 100м в същи€ стил остана трети. Ќеговата съотборничка ћилена ’ристова е с два бронзови медала на 100м и 200м бътерфлай и четвърто м€сто на късата дистанци€, а јнгел —тойков е седми на на 400м свободен стил. ўафетата на GD- sport зае шесто м€сто на 4х100 съчетано плуване. ¬ първенството участваха над 300 състезатели от 42 клуба в страната.

ќще за: клуб  медал  дисциплина ќще от: —порт