Бой на мача Беласица-Струмска слава, срещата бе прекратена

29 януари 2017 13:20   2 коментара   8456 прочита

Контролата между Беласица и Струмска слава не завърши. Мачът бе прекратен в 80-та минута, след като старши треньорът на тима от Радомир извади футболистите си от терена, недоволен от съдийско решение. Владимир Димитров и щабът му имаха претенции за неотсъдена дузпа срещу Мариан Хаджиев при резултат 3:1 за Беласица.

Скандал имаше и преди началото на срещата. В хода на загрявката играчи на Струмска слава се скараха и се стигна дори до размяна на удари. Иначе резултата откри за петричани Краси Шапкаров в 20-та минута, след асистенция на Любо Граминов. В 41-та минута Любо Танев покачи на 2:0 за петричани след мощна тупалка от 20 метра, предаде "Меридиан мач", цитиран от football 24.bg. В 56-та минута от пряк свободен удар Димитър Петков върна един гол за Славата, като преди това радомирци настояваха за дузпа и червен картон, вместо отсъдения фаул на границата на пеналта. Само две минути по-късно капитанът Кабранов свали с глава топката към Шапкаров, който с техничен удар с левия крак възстанови двуголовия аванс на„комитите“.