Благоевградчанинът Ст. Попов с нов силен мач при победа на Касъмпаша

12 април 2016 12:22   1 коментар   3462 прочита

Благоевградчанинът Страхил Попов асистира за победен гол във втори пореден мач в турското първенство, след като подаде на Есекил Скарионе за победното попадение за 1:0 в полза на Касъмпаша срещу Ахисар в мач от местната Суперлига. Успехът изкачи Касъмпаша на пето място в класирането.

Единственият гол падна в 61-ата минута на мача, когато бившият десен бек на Литекс се възползва от грешка в защитата на Ахисар, проби по лявото крило и пусна успореден пас на голлинията, а Скарионе засече топката на близка греда за крайното 1:0, предаде "Спортал". Касъмпаша е с 43 точки, изоставайки с две от четвъртия в подреждането Истанбул Башакшехир.

Другият българин в състава на Касъмпаша - Васил Божиков, остана през цялото време на скамейката на резервите.

Още за: попов   мач   касъмпаша   Още от: Спорт