Благоевградчанинът Дани Златков с нов гол за Болуспор в луд мач

21 октомври 2013 10:47   1 коментар   16100 прочита

Българският Роналдо Даниел Златков се разписа при победата на неговия Болуспор с 4:3 при гостуването на Санлиурфаспор. Защитникът бе точен за 0:2 в 29 – та минута на мача. Преди това Сен откри за Болуспор, а Емре Килинч и Искенденр Алин покачиха до 0:4 за гостите. Домакините обаче се постараха да направят мача луд, като върнаха три гола и бяха близо до точката. В 68 – та минута Беркин Аслан вкара за 1:4, а още другите две попадения за домакините бяха дело на Банахане. Юношата на Пирин Дани Златков игра 90 минута за победата, а другият българин в тима Николай Димитров остана резерва. Според част от турските медии Златков е заслужил една от най- високите оценки в мача. За благоевградчанина това е второ попадение с екипа на Болуспор. С победата Болуспор вече има актив от 11 точки и с мач по- малко заема 10 място в класирането.