Благоевградчанинът Б. Цонев с първи гол в Хърватска

04 март 2019 10:56   4263 прочита

Бившият футболист на Берое и Левски Борислав Цонев реализира първия си гол за Интер Запрешич. Халфът от Благоевград се разписа дълбоко в добавеното време за Интер при загубата с 1:3 у дома от Хайдук Сплит.

Благоевградчанинът се появи в игра в 76-та минута, когато смени бившия играч на Славия Сердер Сердеров.

Срещата бе от 23-ия кръг на първенството. Хайдук бързо поведе с две попадения на Жайро между 14-та и 20-тата минута. Чакташ направи резултата класически след 52 минути игра, предаде Pirinsport.com. В класирането Хайдук е 6-ти с 34 точки, а Интер Запрешич и Боби Цонев са 8-ми от 10 отбора с 21 точки.

Цонев който е бивш младежки национал има повиквателни и за националния ни отбор. Той дойде в Хърватска преди по-малко от месец, като новият му отбор плати откупната клауза по договора му на Берое Стара Загора.

Още за: Б. Цонев   гол   хърватска   Още от: Спорт