Банско обърна Добруджа, уреди контрола и с Пирин

07 февруари 2019 12:00   4158 прочита

Отборът на Банско победи с 2:1 втородивизионния Добруджа в контролна футболна среща играна в село Дамяница. Възпитаниците на Димитър Крушовски продължиха с добрите игри и победиха тима от Добрич ,въпреки че бяха и без голмайстора си Христо Спасов. През есента той вкара 17 гола в 17 мача, но днес получи почивка .

Бившето орле Росен Кръстев откри за тима на Емил Велев преди почивката. През есента той играеше за Пирин Благоевград, предаде pirinsport.com. В последните 15 минути футболистите на Банско направиха пълен обрат чрез Петър Лазаров в 75-та и Йордан Лечов в 85-та минута.

В събота Банско ще гостува на Пирин Благоевград. Срещата е от 11.00 часа на базата в село Рилци. След обяд орлетата на Петър Златинов ще премерят сили и с юношите на Пирин Благоевград до 19 години.