Илиан Тодоров от АТАКА: София не е България! Държавата инвестира достатъчно в столицата, ред е на Пиринско

05 юли 2014 10:27   16 коментара   10675 прочита


Докога ще мълчим и ще позволяваме политиците да разпределят "държавната баница " несправедливо,докога ще търпим да ни третират като "маймуни " ,пита гневно депутатът Тодоров . Публикуваме изявлението му без украси и редакторска намеса:

От демократичните промени през 1989г. има една шизофренична и нелицеприятна практика, а именно държавата да инвестира единствено и само в гр. София. Смениха се много правителства, народни избраниции от Пиринско. Как никой не намери мъжество да повдигне темата за разпределението на държавният бюджет? Защо никой не поставя въпроса, до кога София ще се въздига на гърба на цяла България? Явно българските политици робуват на максимата – „всички пътища водят до София” а другите да мрат! Който живее извън София, да не е маймуна или втора ръка човек - напротив?

Явно е, че и пиринци (чрез данъците си) платиха от джоба си стотици милиони левове за метрото в столицата, и за спортните зали на г-н Борисов, и за велоалеите, и за инфраструктурата като цяло. Републиканският бюджет се разпределя по начин, по който единствените печеливши за софиянци! А защо трябва да е така? Аз съм убеден, че софиянци получиха пре-достатъчно облаги на гърба на цяла България. Хайде тогава, следващата дестинация, където да се изсипват държавните пари да е в Пиринско!

Вместо това, редица правителства освен, че не помагат на пиринският край, дори целенасочено пречат на неговото развитие. Някакви рошави, нечистоплътно наркоманизирани и алкохолизирани уроди спират изграждането на втори лифт в Банско. Кои сте вие бе кретенчета, че да определяте житието и битието на местните хора? Вие си задайте въпроса, защо редица правителства ги търпят и се съобразяват с тях.

Държавата похарчи милиарди по развитието на София, но българските псевдо политици забравиха, че и в Пиринско живеят хора. Същите тези хора, които ги избират за да се докопат милите ни политици до властта, да богатеят, да трупат десетки имоти и банкови влогове с милиони. Защо цялата държавна администрация трябва да е в София? Какъв е проблема да преместим част от нея в Благоевград? Да не би пиринци да нямат нужда от държавна работа? Защо вместо да се наливат милиардни в София, не се отделят няколко десетки милиона за проекти в Пиринско, които да отворят работни места за местното население? Къде са избранниците от БСП, ДПС и ГЕРБ? Благоевградска област е втора по-големина като площ в България (след Бургас). Защо държавата да не „налее” няколко стотин милиона лева в нея, да отвори работни места?

Отговора е прост – защото си мълчите, а „до като детето не заплаче, майката не му дава храна”.

Днес аз Ви предлагам да се надигнете, не за мен, а заради самите Вас! Искайте това, което Ви се полага и го отстоявайте до дупка. Не по партийна линия, а за да живеете по-добре и за да има работа за Вас и децата Ви! В противен случай, нищо за Вас няма да се промени в положителна насока. Апелирам към всички кметове, общински съветници, народни представители в областта - без значение тяхната политическа принадлежност (с изключение на ДПС), да се обединим в отстояването на интересите на гражданите на Пиринско! В крайна сметка по един или друг начин, всички ние се намираме в позиция, от която можем да въздействаме за просперитета на Благоевградска област. Въпреки всичките ни различия, Ви призовавам най-накрая да направим нещо добро за хората в областта. В противен случай всички ние сме негодници на държавна издръжка! Аз не съм паразит, а Вие?

Нека лобираме, настояваме, досаждаме дори! Нека се борим за хората в Пиринско, които са ни избрали, и благодарение на които, ние живеем добре! Иначе всичко е безсмислено и двулично! В противен случай, няма нужда дори от нашето съществуване!

Ето сега, чрез Struma.com инициирам среща между всички кметове в областта! За тези, които не знаят телефонният ми номер – 0882 662 253- Илиан Тодоров АТАКА. Разчитам на кметовете да организират и общинските съветници в общините, като предлагам срещата да бъде в гр. Благоевград изцяло на мои разноски.

Нека се чуем и да действаме, стига с празни приказки и обещания!

От ДПС, моля да не ме търсят!!!

 

Хайде заедно българи да се борим до край, пиринци да живеят по-добре!


Още за: столицата   Атака   депутат   Още от: Политика

Принтирай статия
16 коментара
05 Юли 2014 10:46 | 345
Оценка:
8
 (
30
 гласа)

Ти с кого дели до сега баницата бе малоумник, с БСПиДПС и имаш наглостта да говориш!


05 Юли 2014 10:47 | Make
Оценка:
3
 (
27
 гласа)

Марш в ада изчадие адово ... Неразбрахте ли, че Атака е мъртва, оттук нататък ще бесят по стълбовете национални предатели като теб и Болен.


05 Юли 2014 11:42 | СЕЛЯК
Оценка:
5
 (
23
 гласа)

Простак с простаците.


05 Юли 2014 11:57 | АТАКА
Оценка:
-3
 (
25
 гласа)

простаци сте вие, малоумни писачи!!!!! на малкия пръст не можете да му стъпите на това момче!!!!! стойте си в мишите дупки !!!!! САМО АТАКА


05 Юли 2014 13:21 | mijail grozdanov
Оценка:
-3
 (
15
 гласа)

та нали твоя вожд сас златното прасче доведе народа на това положение в което се намираме, нали уж мислихте за благото на народа а кво излезе богохулствахте със парите на народа по хотели и проститутки, и със какви очи сега ми говориш че ште инвестирате в пиринско продажници интересува ви само даржавната субсидиа и ништо друго, дано бог да ви съди!!!!


05 Юли 2014 13:33 | Димитров-Благоевград
Оценка:
-3
 (
17
 гласа)

Гласувайте пак за ГрОб и търсете причината в АТАКА, бе малоумници. Драскачи страхливи човека си е оставил и тел. номер а вие 345, маке?, селяк, Lele, neobux-защо се криете бе Боклуци?????


05 Юли 2014 15:37 | Нруф.д
Оценка:
0
 (
16
 гласа)

Прав е Илиян прав е колкото и да не ни се иска да чуем не съм фен нито на атака нито на другите обаче е прав -такива мишки сме че ме е срам кой откъдето ни фане все ни .....и както е казано не сме народ а---мърша


05 Юли 2014 15:40 | Николина
Оценка:
-3
 (
19
 гласа)

Дерзай Илияне .. Прав си ама наистина


05 Юли 2014 15:41 | Унуфри
Оценка:
0
 (
12
 гласа)

Сите са един дол дренки наближават избори и се активизират а ние си гнием в дупките


05 Юли 2014 16:41 | Съгласен
Оценка:
-1
 (
15
 гласа)

Много е прав човека, но зависи от местните власти, които избират хората в Провинцията.. За това издигат от местните полушковци на столицата, за да не мрънкат. Те нали са си добре, никой не ги притеснява-за общ. поръчки, забогатяха кметове и приближените им, партиини водачи по места... какво им пука за обикновенните хора, че трябва да водят децата и старците си в столицата на професори, ня изследвания, в болници, защото няма в провинцията мед. техника и добри болници и спец. звена, какво им пука, че за това се дават пари, не е с трамвай... и т. н. Какво им пука, че пеша не може някъде да се ходи вече от дупки, че си трошат колите, че няма мн. неща за нормален живот, че си плащат хората от провинцията наравно данъците, таксите, храната, а иначе сме равни п о права/чл. 6 от конституцията на РБ/..... А ти Илиане, каниш кметовете на среща-няма да дойдат, добре са си те.


05 Юли 2014 16:46 | 9
Оценка:
-8
 (
18
 гласа)

Илияне ..... Разучи си родословното дърво. Тогава плямпай. Не си мисли че си по-стока от избирателите на ДПС .... вече си едно голямо нищо. Явно живееш в саксия като искаш да изолираш ДПС. Повече от една трета от населението на Благоевградска област е електорат на ДПС. Горе долу такова е съотношението и в другите области. Така че без ДПС нищо не може да стане. Въпреки засекретените данни за етническия състав е ясен/ затова джаукаш/ ревеш като умиращо бездомно псе.


05 Юли 2014 20:04 | 123
Оценка:
2
 (
16
 гласа)

И защо пък да е ред на пиринско?! Да не би след софия да остава само пиринско?! При 28 окръга е нахалство ти да определяш кой следва, селяндур такъв!


06 Юли 2014 14:30 | ЧИТАТЕЛ
Оценка:
2
 (
8
 гласа)

НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСЕН С ГОРЕПОСОЧЕНОТО, НО МИСЛИШ ЛИ, ЧЕ ИМ ПУКА КАКВО ПИШЕТЕ, ТЕ НЕ СА ОТ ТЕЗИ КОИТО ЧЕТАТ, ВСИЧКО КОЕТО СТЕ УСТАНОВИЛИ КАТО НАРУШЕНИЕ ИЛИ ПРЕСТЪПЛЕНИЕ-В ПРОКУРАТУРАТА, ТАМ КАТО СТЕ УПОРИТИ КАТО ПО ВЕСТНИКА ЩЕ ИМА РЕЗУЛТАТ! И АЗ МИСЛЯ, ЧЕ ТРЯБВА ДА ИМ СЕ ПОТЪРСИ СМЕТКА! УСПЕХ!


06 Юли 2014 18:23 | Ванче
Оценка:
2
 (
8
 гласа)

Браво Илияне. ТИ си на най-свестния политик в областта.


07 Юли 2014 16:46 | херата
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

До Кога тези Малоумници от Атака, ще дават наклон на оная работа на Българския Гражданин! Болни Тикви, колко хора излъгахте !Сега вече сте в Небитието Лекета сте вие и Продажници! Колко много хора излъгахте ...и тоя Помияр с този поглед на Шизофреник като Лидера им Болен!... Вече не сте Актуални Келеши с Келешите!


10 Юли 2014 18:32 | Пръчко
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Продажни псета, това сте вие от атака! Скрийте се в миша дупка и не мърдайте оттам, че ни е гнус да ви гледаме!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар