Министърът на правосъдието М. Павлова открива новия арест в Петрич
17
юни
2024
20:09
5 коментара
8271 прочита
8271 прочитаУтре, 18 юни 2024 г. (вторник) от 11.30 ч. министърът на правосъдието Мария Павлова ще открие новия арест в Петрич (ул. „Ген. Тодоров“ №1 – бившата казарма), съобщава БТА.
Помещенията са изградени в съществуваща сграда, която е преустроена в арест и пробационна служба.
Капацитетът на ареста е за 30 задържани лица. Средствата са осигурени по Програма „Правосъдие“ на Норвежкия финансов механизъм 2014-2021. На събитието ще присъстват още главният директор на Главна дирекция „Изпълнение на наказанията“ (ГДИН) гл. комисар Ивайло Йорданов, представители на ГДИН и на Главна дирекция „Охрана“, ръководители на звена в съдебната система и др.








5
hora a aresti pravite, V tazi durjava vsichko
e, OBRATNO,
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.