Деца и младша на Септември не устояха на лидера в първенството

15 април 2015 18:37   4064 прочита

Децата и юношите младша възраст от ДЮШ на Септември (Симитли) записаха загуба след серия от победи в последните кръгове от първенството за малките футболни надежди.

Децата на Септември (Симитли) загубиха с 4:1 от Пирин (Благоевград) в мач, игран на стадиона в село Рилци. „Стана един равностоен мач, доволен съм от това, което показаха на терена децата ни, въпреки резултата”, коментира треньорът на най-малките от футболната школа в Симитли Петър Бандев. Резултатът в мача е открит от домакините. Набързо след това Александър Марков изравнява с изключително красив гол от пряк свободен удар от над 30 метра от вратата на малките орлета. 1:1 остана резултатът чак до средата на второто полувреме. Грешка в защита на децата от Симитли покачи преднината за домакините, крайното 4:1 бе оформено в последната минута на мача.

Положението не бе по-различно и при юношите младша възраст от ДЮШ на Септември, които загубиха гостуването си на Пирин с 4:0.

В детското първенство Пирин са лидери във временното класиране, деца и юноши на Септември отстъпват на няколко позиции по-назад, но трайно са в първата половина на таблицата.

Още за: деца   възраст   ДЮШ   Още от: Общество