12-годишната лекоатлетистка Никол Ангелова от Петрич завоюва два златни и един бронзов медал в национално състезание

22 май 2018 10:50   1 коментар   11414 прочита

Спортистите от петричкия спортен клуб по лека атлетика "Звездите" в рамките на два дни се състезаваха с десетки деца от страната и успяха да покажат невероятно добър успех. 12-годишната Никол Ангелова завоюва два златни медала от състезанията.

На първото състезание СК "Звездите" грабна общо 4 медала от турнира "КЛАСАНИАДА" - гр. София. Никол Ангелова спечели златен медал на 60м. гладко бягане и бронзов медал на скок дължина (4. 31см). 13 годишната Ванеса Йочева спечели сребърен медал на скок дължина (4. 31см) и Владимира Андреева спечели сребърен медал на скок дължина от място (1. 92см).

На второто състезание отново златен медал и лично постижение спечели Никол Ангелова на 60м. гладко бягане от Национални детски атлетически игри "Атлетиката търси таланти" в гр. София.

Поздравления за невероятното представяне на тези деца и за треньорът Анита Янкулова.